Martinicup 2011

Pl. Name                 Str Cl. MMS   1    2    3    4    5   Pt  SOS  
  1 Ditzhuijzen, Zeno van 3d Utr 15    4+   5+   2+   7+   3-  4    69  
  2 Pomstra, Willemkoen   5d Arn 14    9+   3+   1-   4+   5-  3    70  
  3 Verhagen, Rudi        5d Ens 14    8+   2-   7-   9+   1+  3    68  
  4 Aaij, Rene            5d Gro 14    1-  13+   5+   2-   7+  3    67  
    Hiddema, Herman       4d Gro 14   10+   1-   4-  11+   2+  3    67  
  6 Tel, Michiel          3d Gro 14   --   --    8+  --   --   1    57  
  7 Riedeman, Dick        3d Del 13   --   10+   3+   1-   4-  2    66  
  8 Goedhart, Rene        3d Gro 13    3-   9+   6-  10+  --   2    64  
  9 Koolen, Sjoerd        2d Gro 13    2-   8-  17+   3-  10+  2    63  
 10 Chung, Siu Hong       3d Gro 12    5-   7-  11+   8-   9-  1    65  
 11 Vernimmen, Suzanne    1k Gro 12   20+  14+  10-   5-  18+  3    56  
 12 Meijer, Douwe         1k Utr 12   --   --   13+  --   --   1    47  
 13 Long Jianhua          1k Gro 11   15+   4-  12-  14+  --   2    57  
 14 Haagsma, Teake        2k Amv 11   22+  11-  20+  13-  17+  3    51  
 15 Pleit, Karen          1k Utr 11   13-  --   --   --   --   0    47  
 16 Overbeek, Marieke     4k Arn 11   24+  25+  19+  17+  21+  5    43  
 17 Tonkes, Ivo           2k Gro 10   21+  20+   9-  16-  14-  2    53  
 18 Finke, Martin         3k Utr 10   19-  22+  21+  20+  11-  3    49  
 19 Moorer, Donald        4k Gro 10   18+  21+  16-  22+  20+  4    48  
 20 Ben Massoud, Mohamed  1k Amv  9   11-  17-  14-  18-  19-  0    53  
 21 Verhoeven, Hans       2k Amv  9   17-  19-  18-  23+  16-  1    50  
 22 Baade, Ralf           3k Emd  9   14-  18-  24+  19-  27+  2    45  
 23 Hamstra, Pieter       3k Gro  9   --   --   --   21-  24+  1    37  
 24 Warmerdam, Arnoud     5k Gro  7   16-  27+  22-  26+  23-  2    41  
 25 Stein, Ingo           7k Emd  7   33+  16-  27+  29+  26+  4    28  
 26 Albers, Mechthild     6k Old  6   27-  31+  29+  24-  25-  2    31  
    Verstegen, Wim        6k Bar  6   26+  24-  25-  33+  22-  2    31  
 28 Reuver, Huub         11k Hen  4   --   --   30+  31+  33+  3     6  
 29 Wortel, Henk          8k Lip  3   --   --   26-  25-  30-  0    21  
 30 Zimmer, Michael      12k Emd  2   31-  33-  28-  32+  29+  2    10  
 31 Muehlbacher, Wolfgang 14k Emd  2   30+  26-  33+  28-  32-  2     7  
 32 Bousema, Alexander   14k Gro  2   --   --   --   30-  31+  1     4  
 33 Laan, Klaas van der  10k Gro  1   25-  30+  31-  27-  28-  1    20  

felicitaties voor de winnaars

Hulde voor winnaar Zeno - hard op weg naar 4e dan - en ongeslagen Marieke, die nu geen 4e kyu meer is!

Marieke ongeslagen

Comment viewing options

Select your preferred way to display the comments and click "Save settings" to activate your changes.